Sparrow

Sparrow Lite 1.6.1

Minimalistyczny klient poczty Gmail

Zalety

  • Bardzo ładnie wygląda
  • Pokazuje licznik nieprzeczytanych wiadomości

Wady

  • Działa tylko z Gmail
  • Obsługuje tylko jedno konto
  • Obciąża procesor

Niezły
6

Sparrow to bardzo elegancki klient poczty elektronicznej. Wersja Lite umożliwia korzystanie z jednego konta Gmail oraz import kontaktów z serwisu Facebook. Jeśli szukasz funkcjonalnego i estetycznego programu pocztowego, pobierz Sparrow Lite.

Sparrow wyróżnia się na tle innych programów pocztowych minimalistycznym, eleganckim wyglądem. Ciemna kolorystyka i ograniczenie do minimum niepotrzebnych elementów zaowocowało powstaniem bardzo ciekawego wizualnie programu. Na szczęście nie zapomniano o funkcjonalności i Sparrow Lite używa się bardzo wygodnie. Program w wersji Lite umożliwia obsługę jednego konta w serwisie Gmail i wyświetla reklamy.

Po uruchomieniu Sparrow wyświetla jedynie listę otrzymanych przez nas maili. Kliknięcie jednego z nich otwiera jego treść. Wiadomość możemy przeglądać w osobnym oknie lub w tradycyjnym widoku - na prawo od listy maili. Niestety nie wszystkie funkcje Gmail są dostępne. Nie możemy edytować filtrów, ani dodać do wiadomości podpisu.

Poza kontem pocztowym Gmail, Sparrow oferuje nam integrację z serwisem Facebook. Mamy możliwość pobrania zdjęć profilowych naszych znajomych z Facebooka i przypisania ich do konkretnych kontaktów Gmail. Niestety program w znacznym stopniu obciąża procesor i na wolniejszych maszynach może powodować wolniejsze działanie komputera.

Jeśli lubisz elegancki i minimalistyczny wygląd. Sparrow na pewno Ci się spodoba. To jeden z ładniejszych klientów pocztowych na Mac, a do tego jest dość funkcjonalny.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na mac

Sparrow

Download

Sparrow Lite 1.6.1

Opinie użytkowników o Sparrow

Sponsorowany×